Kamagra Sipariş Hattı 0 212 909 5259

Kamagra Jel Gaziantep

Kamagra Jel Gaziantep

Cinsel sağlık ürünlerinin büyük bir bölümü tavsiye edilen miktarlarda ve şekilde kullanıldığında herhangi bir yan etkiye neden olmamaktadır. Ancak hatalı kullanımlar sonucu birçok kişi cinsel sağlık ürünleri nedeniyle ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşmıştır. Kamagra jel kullanımı bu yönüyle kişilerde olası yanlış kullanımlarda bile ciddi hasarlar bırakmamaktadır. Doğal etken maddelerine sahip Kamagra jel, günümüzde 50 ve 100 mg olmak üzere iki farklı dozda satışa sunulmaktadır. Kişiden kişiye söz konusu dozaj kullanımı değişebilir.

Ayrıca Kamagra Jel eczane bilgilerine bakabilirsiniz.

Kamagra Kapsül Kullanım Tavsiyesi

Kamagra jel kapsül kullanımı sırasında kullanım talimatlarında yer alan tüm unsurların dikkate alınması gerekmektedir. İlaçtan en yüksek faydayı sağlamak ve etkilerinin uzun süre devam etmesi için Kamagra jel kapsül kullanımın doğru yapılması şarttır.

Kamagra jel cinsel ilişkiden önce yaklaşık 30 – 60 dakika önce önerilen miktarda kullanılmalıdır. Genellikle cinsel ürünlerin kullanımının aç karnına yapılması tavsiye edilir. Aşırı açlık veya yağlı yemeklerin hemen ardından kullanımı tavsiye edilmez. Alkol veya farklı bir etken maddeye sahip benzer ürünlerle de ilacın kullanılması çeşitli yan etkilere neden olabilir.